Print this Článok

Novoročné posedenie so Šlágerparádou

Novoročné posedenie so Šlágerparádou

             Čas je neúprosný, jednoducho sa nedá zastaviť. Ešte sviatok Zjavenia Pána a sviatky pokoja, radosti a lásky sú za nami. Hádam viac ako inokedy cez rok sme s príchodom Nového roka, roka 2016 prijímali, ale aj priali novoročné vinše a priania. Okrem našich blízkych, to boli aj ľudia, s ktorými sa stretávame, s ktorými prichádzame do kontaktu, s ktorými pracujeme. Aj v našom obecnom rozhlase, po odznení vianočných kolied sa k nám svojim lenartovčanom prihovorila starostka obce Ing. Jana Bľandová, MBA, a bola tiež jednou z našich novoročných gratulantov. Tak ako každý nový rok nezostal doteraz len pri slovách, ale zanechal po sebe kus svedomitej a zodpovednej práce pre nás všetkých, chceme vyjadriť presvedčenie, že ani ten nový rok nebude iný. A hneď na začiatku 3.1.2016 o 15:00 hod. vedenie našej obce pripravilo pre nás novoročné posedenie so Šlágerparádou a jej hosťami Martinom Jakubcom a Božankou. Kto sa chcel zabaviť, kto sa chcel stretnúť s priateľmi, s vedením obce, prišiel. Od tých najmenších, cez mladých, starších, ale aj tých v pokročilejšom veku. Tak ako na začiatku povedal Martin Jakubec zišli sme sa na priateľskom, susedskom, obecnom stretnutí, na ktorom by nemala chýbať láska.

           Kto chcel, mohol si zaspievať, zatlieskať, ale aj zatancovať. Ani sme sa nenazdali a piesňou ,,Slovensko krásne …“ sa naši hostia s nami rozlúčili a vyzvali nás k potlesku ako prejavu našej vďačnosti pani starostke za novoročné posedenie. Martin Jakubec vyjadril presvedčenie, že ako na začiatku roka, aby tak bolo po celý rok.

             Hostia odišli a my sme pokračovali v našom stretnutí pri novoročnej kapustnici a domácich koláčoch.

             Čo dodať na záver? Hádam slová vďaky. Ale nech tieto slová vychádzajú zo srdca naplneného láskou, nech hrejú pri srdci tých, ktorí naše srdcia obdarili a zahrnuli svojou láskou.

 

Text: Mgr. Mária Frandoferová

Fotogaléria:

Foto: Mgr. Jana Frandoferová

Videné: 1 011 krát

Permanent link to this article: http://www.lenartov.sk/novorocne-posedenie-so-slagerparadou/Show Buttons
Hide Buttons